Misafirlerimizden

Yeliz Erol

Misafir

Otelinizde 1 gecede olsa misafir olma şansı yakaladık. Herşey olağanüstü guzeldi.inşallah bütün otelcilere örnek olursunuz ellerinize ve emeğinize sağlık. Personelinize de ayrıca teşekkürler. Teşekkürler ve sevgiler Fatma hanim. Birdahaki ziyaretimizde tanışmak dileğiyle..

Günseli ve Haldun KARA

Misafir

Şuana kadar kaldığım en güzel otel.. Tek kelimeyle muhteşem!! En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.

Şehnaz – Hüseyin Güngör

Misafir

Kısacık haftasonu kaçamağımız sayenizde ‘harika’ birkaç güne dönüştü. Tüm detayı düşünülmüş sabun kokulu zarif odalardan kahvaltıdaki zerafete herşeye bayıldık.
Ülkemizle ilgili umuda çok ihtiyacımız olan bugünlerde bize ilaç gibi geldi ‘NİSİ’…
Umarız bu harika yer dolar taşar , örnek olursunuz.
Sevgili Hilal ve Melis’ in güleryüzlü ev sahipliği, Cerrah Bey’ in nezaketi de çok etkileyici. Samimiyetiniz ve ilginiz için sizlerede ayrıca çok teşekkürler.

DENİZ KUMBASAR

Misafir

Sevgili Nisi Otel ve tatilimizde bize eşlik eden otelin güzel hanımları,
Hersey için çok teşekkürler. Görsel şölen bir yana güleryüz ve hoş sohbetler bize eşsiz bir üç gün yaşattı. Her sabah Sevgili Hilal ve Melis her gece Cerrah bey güleryüzle bizi karşıladı. Odalar çok rahat ve temizdi. Herşey çok zevkli ve güzeldi. Teşekkürler

Egemen & Çisem BEYLİ

Misafir

Kesinlikle tekrar geliş sebebi Nisi Otel. Her ayrıntı düşünülmüş ve çok samimi, düşünceli, ilgili, sevgi dolu.
Keyifli birgün geçirdik, herşey için teşekkürler…

Ömer Yılmaz

Misafir

Cunda ya her gelişimizde daha da çok seviyoruz. Nisi ise daha da arttırdı. Şık temiz ve kaliteli hizmetin yanı sıra güleryüzlü çalışanları bizi gayet güzel ağırladı. Kahvaltısı duyduğumuzdan çok daha renkli ve lezzetliydi. Havanın soğuk olmasına rağmen sımsıcak nisi hafta sonumuzu harika geçirmemize sebep oldu. Hersey için çok ama çok teşekkür ederiz. Umarız ki tekrar misafir olacağız.